Kim jesteśmy?

CK GASTRONOMIA to marka firmy TURAM DISTRIBUTION, która specjalizuje się w dostawach luksusowych produktów i składników gastronomicznych najwyższej jakości dla segmentu HoReCa.

Markę CK GASTRONOMIA lansujemy jako naszą manifestację przywiązania do tradycji kulinarnych starej Galicji z jej magicznymi miejscami, ludźmi i kulturą.

Powstaniu firmy Turam przyświecała koncepcja stworzenia organizacji, która potrafiłaby spełnić wobec swoich klientów zarówno funkcje dostawcy wysokiej jakości produktów spożywczych jak i wykwalifikowanego doradcy, który stanowiłby naturalne wsparcie dla szefów kuchni w bardzo dobrych hotelach i restauracjach, jak i w mniejszych lokalach gastronomicznych.

Dogłębna wiedza i doświadczenie w zakresie hodowli zwierząt i produkcji wysokogatunkowych mięs pozwala nam stać się pewnym, wykwalifikowanym doradcą naszych klientów.

Naszą pasją jest gotowanie i kultura kulinarna w ogóle. Dlatego szczególny nacisk kładziemy na zrozumienie specyfiki oferty naszych klientów, aby oferowane im produkty idealnie wpasowywały się w klimat tworzonych przez nich unikalnych miejsc.